Nadváha

28. ledna 2013 v 17:09 | H.Binková

Období zimy II.
POKUD PŘEKONÁŠ PROBLÉM V HLAVĚ, PŘEKONÁŠ HO I V REÁLU.
Kdo z nás by už někdy neřešil situaci po Vánocích s problémem nedopnutých kalhot či sukně, kdy ručička na váze se vychyluje bohužel jinam, než jsme byli zvyklí.
Veškeré naše myšlenky se jednoho dne zhmotní. Je to i s těmi Vánocemi či nadváhou, která je v populaci velmi rozšířená .
Vánoce jsou symbolem lásky, lásky k životu, lásky k člověku, lásky k přírodě, zvířatům, lásky k sobě samé. V současnosti nejsou Vánoce tím, čím by měly být. Lidé se nejdříve stresují, honí, shání dárky, jídlo, stěžují si. Pak usednou k překypujícím se stolům s jídlem a ten proběhlý stres jím zahánějí. Není to jen v období Vánoc, ale mnozí toto praktikují celoživotně a pak se najednou diví, kde se vzala ta kila na jejich těle a vůbec si neuvědomí, že celou dobu žijí s myšlenkou zahnat stres a další neprojevené emoce jídlem. Jednoho dne se rozhodnou, že s tím budou něco dělat. Rozhodnutí musí být podloženou silnou emocí touhy dokázat to a i přes počáteční neúspěchy a obtíže vytrvat. Změnit program v hlavě ohledně pocitů vůči sobě, začít milovat sebe sama i svoje tělo, ať je v současné chvíli, jaké je. Touhu změnit svoje stravovací návyky, touhu začít s nějakým pohybem ( je to jedno, zda-li budete běhat, chodit do fitcentra nebo tančit) hlavně dělat vše s láskou a dobrým pocitem. To je prvotní a nejdůležitější krok. Dalším důležitým krokem je tělo zbavit nečistot a nežádoucích látek, které se do něj dostaly během života. Prioritní je očista orgánového okruhu sleziny, neboť ta zahrnuje trávící orgány a její emocí je přemýšlivost. Když nejsme spokojeni sami se sebou , tak přemýšlíme a vymýšlíme, co s tím udělat a tím oslabujeme orgány tohoto okruhu. Výborným preparátem na očištění je Velien Help, VelienDren. Dále bychom se měli zabývat okruhem jater, neboť ten souvisí s metabolismem člověka. Jeho emocí je emoce agrese a zase v případě nadváhy, potlačené agrese zaháníme jídlem. Doporučila bych LiverHelp, LiverDren a komplex Metabol. Nesmíme opomenout MindDren a emocionální preparát. Další postup se odvíjí od každého konkrétního člověka, dle zjištěného měření a konzultace.
Pokud trpíte problémy s nadváhou či jinými, ráda Vám je zodpovím na blogu, či mém mailu, telefonicky nebo mě navštivte přímo v mé poradně.
S pokorou, láskou a vděčnosti Helena
tel.723 001 654
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eve Eve | Web | 28. ledna 2013 v 17:17 | Reagovat

zaujimávy článok :) :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama