Únor 2013

Teorie

18. února 2013 v 12:55 | H.Binková

Trocha teorie
Tak mně problesklo hlavou, když jsem dopsala můj krátký článek ohledně ledvin, že ve svých článcích uvádím názvy různých doplňků stravy - informačních preparátů a mnozí z Vás nemají s nimi žádnou zkušenost. Stalo se mi to proto, že já jsem je do svého života zařadila již před lety a jsou moji součástí. Takže se Vám velmi omlouvám a tímto vše napravuji.

Doplňky stravy - informační preparáty, které uvádím a informační medicína, kterou se zabývám, vytvořil MUDr. Jonáš. Doplňky stravy -informační preparáty se začaly vyrábět tehdy, když byl možný přenos informace, díky HDT-X technologií. Všechny obsahují hologramy, které náš mozek je schopný rozkódovat a tak se za pomoci vlastního imunitního systému zbavuje toxinů, které přijímáme do svého těla během svého celého života. Toxiny ze životního prostředí, ze stravy, z léků a také psychické toxiny. Takže při užívání si tělo čistíte od nežádoucího a tím se zbavujete chronických obtíží. To je jen tak v kostce obecně o informačních preparátech. Více si můžete přečíst na mých stránkách www.poradnabinkova.com nebo navštívit přímo moji poradnu, či mailem nebo telefonicky.

Přeji Vám dne hodně lásky, pohody a dobré nálady.
Helena

O počasí

18. února 2013 v 12:54 | H.Binková

To je dnes venku hezky
Ne, opravdu Vás nechci rozzlobit. Jen poukázat na to, jak náladu mnohých z nás ovlivňuje pohled z okna ven. Záleží však vždycky na úhlu pohledu daného jedince. Každý se radujeme z jiných forem počasí, a každého z nás to svým způsobem ovlivní. Jsou lidé, velmi šťastní lidé, kteří se dovedou radovat, ať jsou kdekoliv a kdykoliv a ať je venku jakkoliv. Ano, jsou to lidé, kteří ráno vstávají s pocitem, že prožijí krásný den, neboť vědí, že se nikdy nebude opakovat a je jim vcelku jedno, jak je venku. Milují sami sebe, milují svůj život a vše co s ním souvisí, neboť jak jsem již podotkla, záleží na úhlu pohledu.
Přeji Vám krásný den, plný lásky, klidu a pohody. Helena

Vlasy

18. února 2013 v 12:53 | H.Binková

Vlasy - symbol svobody
Proč dnes zrovna o vlasech? Protože vlasy, dle čínské medicíny, patří do okruhu ledvin a okruhu ledvin náleží ročnímu období zimy, které nás nyní provází.

Vlasy jsou symbolem svobody, vitality, bezstarostnosti, nespoutané síly a krásy.
Mít dobré vztahy sám se sebou i ostatními, tzn. mít v pořádku ledviny a když se cítíte svobodný ve svých vztazích, tak Vaše vlasy budou tím symbolem.

Vzpomeňme si na hnutí Hippies, kde svoboda a nespoutanost, návrat k přírodě bylo hlavním tématem tohoto hnutí a všichni jeho přívrženci nosili dlouhé vlasy. Vzpomeňme i na období, kdy vojenská služba byla povinná a kdy všichni byli zbavováni symbolu svobody - ostříhání vlasů dohola, hned po vstupu do kasáren.

Mladí lidé mají hustší vlasy - jsou svobodnější, postupem věku vlasy na hustotě i kvalitě ztrácejí a proč? Odpovězte si sami.

Pokud chcete mít krásné zdravé vlasy, pěstujte zdravé vztahy.

Ohledně detoxikace a zkvalitnění vlasů je potřeba mít v pořádku ledvinový okruh, ten pročistíme Urino Helpem či UrinoDrenem. Dále pak je mít na paměti, že je nutné očistit imunitní centra v mozku, neboť naše mozková centra řídí celý náš život. Prvotní je vždy myšlenka. Takže přidáme MindHelp či MindDren a poté bychom se měli soustředit na odstranění toxinů z radiací - preparát Ionyx a dále z těžkých kovů a chemických látek Antimetal, Antichemik. Důležitým informačním preparátem v oblasti detoxikace vlasů je CapiliDren. Další postup je vždy individuální.
Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám úspěšné pondělí.
S úctou Helena

Období chřipek

7. února 2013 v 13:30 | Helena
Chřipkové období

Jako každoročně nastává chřipkové období. Nechcete-li letos být lapeni chřipkovými viry a prožít si několik dní v posteli s poměrně vysokými teplotami a urputným kašlem, využijte prevence. Usmívající se
V tomto případě je třeba mít v pořádku protivirovou imunitu, kterou zajišťuje slezina. Takže jako první krok je dobré užít Velien Help či Velien Dren a současně zbavit tělo toxinů z již předešlých virů a to komplexem Antivex (doplňky stravy - informační preparáty MUDr. Jonáše).
Svoji slezinu a orgány s ní spojené si nejvíce oslabujeme emocemi, jak jistě všichni dobře víme, že ty v našich životech hrají stěžejní roli. Emoce slezinového okruhu je přemýšlivost a starost o druhé, než je obvyklé. Člověk by měl nejvíce myslet na starost o sebe a poté i o ostatní. Pokud se této emoce nemůžete zbavit, je dobré vizualizovat si velký mohutný strom a jeho kořeny , jak čerpou sílu země. (slezinový okruh - prvek země) viz. kniha "Jak zvládat emoce pomocí obrázů živlů" Ing. Vl. Jelínek. Je velmi dobré začít milovat sebe samotného a svoje tělo a děkovat mu za jeho zdraví a krásu. Každodenní práce se zrcadlem, láskyplné přijímaní sama sebe, přináší také pozitivní výsledky.
Vše výše uvedené naleznete u mně v poradně.
Přeji Vám krásný den,
s láskou Helena