Období chřipek

7. února 2013 v 13:30 | Helena
Chřipkové období

Jako každoročně nastává chřipkové období. Nechcete-li letos být lapeni chřipkovými viry a prožít si několik dní v posteli s poměrně vysokými teplotami a urputným kašlem, využijte prevence. Usmívající se
V tomto případě je třeba mít v pořádku protivirovou imunitu, kterou zajišťuje slezina. Takže jako první krok je dobré užít Velien Help či Velien Dren a současně zbavit tělo toxinů z již předešlých virů a to komplexem Antivex (doplňky stravy - informační preparáty MUDr. Jonáše).
Svoji slezinu a orgány s ní spojené si nejvíce oslabujeme emocemi, jak jistě všichni dobře víme, že ty v našich životech hrají stěžejní roli. Emoce slezinového okruhu je přemýšlivost a starost o druhé, než je obvyklé. Člověk by měl nejvíce myslet na starost o sebe a poté i o ostatní. Pokud se této emoce nemůžete zbavit, je dobré vizualizovat si velký mohutný strom a jeho kořeny , jak čerpou sílu země. (slezinový okruh - prvek země) viz. kniha "Jak zvládat emoce pomocí obrázů živlů" Ing. Vl. Jelínek. Je velmi dobré začít milovat sebe samotného a svoje tělo a děkovat mu za jeho zdraví a krásu. Každodenní práce se zrcadlem, láskyplné přijímaní sama sebe, přináší také pozitivní výsledky.
Vše výše uvedené naleznete u mně v poradně.
Přeji Vám krásný den,
s láskou Helena

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama