Vlasy

18. února 2013 v 12:53 | H.Binková

Vlasy - symbol svobody
Proč dnes zrovna o vlasech? Protože vlasy, dle čínské medicíny, patří do okruhu ledvin a okruhu ledvin náleží ročnímu období zimy, které nás nyní provází.

Vlasy jsou symbolem svobody, vitality, bezstarostnosti, nespoutané síly a krásy.
Mít dobré vztahy sám se sebou i ostatními, tzn. mít v pořádku ledviny a když se cítíte svobodný ve svých vztazích, tak Vaše vlasy budou tím symbolem.

Vzpomeňme si na hnutí Hippies, kde svoboda a nespoutanost, návrat k přírodě bylo hlavním tématem tohoto hnutí a všichni jeho přívrženci nosili dlouhé vlasy. Vzpomeňme i na období, kdy vojenská služba byla povinná a kdy všichni byli zbavováni symbolu svobody - ostříhání vlasů dohola, hned po vstupu do kasáren.

Mladí lidé mají hustší vlasy - jsou svobodnější, postupem věku vlasy na hustotě i kvalitě ztrácejí a proč? Odpovězte si sami.

Pokud chcete mít krásné zdravé vlasy, pěstujte zdravé vztahy.

Ohledně detoxikace a zkvalitnění vlasů je potřeba mít v pořádku ledvinový okruh, ten pročistíme Urino Helpem či UrinoDrenem. Dále pak je mít na paměti, že je nutné očistit imunitní centra v mozku, neboť naše mozková centra řídí celý náš život. Prvotní je vždy myšlenka. Takže přidáme MindHelp či MindDren a poté bychom se měli soustředit na odstranění toxinů z radiací - preparát Ionyx a dále z těžkých kovů a chemických látek Antimetal, Antichemik. Důležitým informačním preparátem v oblasti detoxikace vlasů je CapiliDren. Další postup je vždy individuální.
Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám úspěšné pondělí.
S úctou Helena
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama